PROGRAM

Banner Gorseli
Yürüyüş


07 Ocak A grubu Oduncuyolu-Beşpınarlar (10 km)

07 Ocak

A grubu          Oduncuyolu-Beşpınarlar                 (10 km)

Rehber: Ümit Ünsal Tan        0505 680 6552

07 Ocak B grubu Oduncuyolu-Spil Zirve-Ayvacık (14 km)

07 Ocak

B grubu          Oduncuyolu-Spil Zirve-Ayvacık                (14 km)

Rehber: Halil Demir 0536 723 7273

14 Ocak A grubu Sinancılar-Ovacık (10 km)

14 Ocak

A grubu          Sinancılar-Ovacık                (10 km)

Rehber: Tayfun Uzunkaya     0533 212 9300

(Etkinlik sonu Ovacık’ta kurufasulye, pilav)

14 Ocak B grubu Sinancılar Sırtı-Ovacık-Sinancılar (14 km)

14 Ocak

B grubu          Sinancılar Sırtı-Ovacık-Sinancılar                        (14 km)

Rehber: Durmuş Yalçın         0532 240 7133

08 Ekim A/B grubu Ilıca-Lebodos(Efes-Mimas Yolu) Deniz bitişli (14 km)

08 Ekim

A/B grubu      Ilıca-Lebodos(Efes-Mimas Yolu) Deniz bitişli      (14 km)

Rehber: Hülya Şenoğlu          0536 879 7918

15 Ekim Sezon Açılış Kampı A/B grubu Kavaklıdere-Nif Kulübe (6 km)

15 Ekim  Sezon Açılış Kampı        

A/B grubu      Kavaklıdere-Nif Kulübe      (6 km)

Rehber:  Hasan Tahsin           0536 261 86 03

22 Ekim A/B grubu Kula Volkanları-Kuladokya-Kula Evleri (10-16 km)

22 Ekim

A/B grubu      Kula Volkanları-Kuladokya-Kula Evleri             (10-16 km)

Rehber: Halil Demir  0536 723 7273

29 Ekim Cumhuriyet Çıkışı A grubu Bozdağ (7 km)

29 Ekim   Cumhuriyet Çıkışı

A grubu          Bozdağ                       (7 km)

Rehber: Mustafa Tüylek        0534 890 4609

29 Ekim Cumhuriyet Çıkışı B grubu Bozdağ Zirve (12 km)

29 Ekim   Cumhuriyet Çıkışı

B grubu          Bozdağ Zirve            (12 km)

Rehber: Durmuş Yalçın         0532 240 7133

12 Kasım Ata’mızın anısına A Grubu Homeros Vadisi (10 km)

12 Kasım Ata’mızın anısına

A Grubu        Homeros Vadisi                                            (10 km)

Rehber: Niyaz Koç    0532 260 8594

12 Kasım Ata’mızın anısına B Grubu Çamiçi-Karatepe-Doğançay (15 km)

12 Kasım Ata’mızın anısına

B Grubu         Çamiçi-Karatepe-Doğançay                       (15 km)

Rehber: Ali Rıza Karabacak  0542 622 9458

19 Kasım A grubu Vişneli-Gelindağı-Vişneli (10 km)

19 Kasım

A grubu          Vişneli-Gelindağı-Vişneli    (10 km)

Rehber: Niyaz Koç    0532 260 8594

19 Kasım B grubu Kırıklar-Vişneli (16 km)

19 Kasım

B grubu          Kırıklar-Vişneli        (16 km)

Rehber: Dinçer Şahin 0533 294 6482

5 Kasım A grubu Yukarı Kızılca-Mahmut Düzü-Yukarı Kızılca (9 km)

5 Kasım A grubu          Yukarı Kızılca-Mahmut Düzü-Yukarı Kızılca    (9 km)

Rehber: Yusuf Genç   0532 665 4173

26 kasım A grubu Görece-Görece Kalesi-Görece (10 km)

26 Kasım A grubu          Görece-Görece Kalesi-Görece       (10 km)

Rehber: Ümit Ünsal Tan        0505 680 6552

26 Kasım B grubu Görece-Gölet-Görece (14 km)

26 Kasım

B grubu          Görece-Gölet-Görece          (14 km)

Rehber: Elgin Kılıç    0532 580 5247

10 Aralık Fikri Hepseven Anısına A grubu: Bağyurdu – Zeybekpınarı - Bağyurdu ( 8 km)

10 Aralık       Fikri Hepseven Anısına

A grubu:        Bağyurdu – Zeybekpınarı - Bağyurdu ( 8 km)

Rehber: Aslı Doğan Sema     0 532 380 2124

47

10 Aralık Fikri Hepseven Anısına B grubu Ovacık – Dededağ - Bağyurdu ( 16 km)

B grubu          Ovacık – Dededağ - Bağyurdu  ( 16 km)

Rehber: Durmuş Yalçın         0532 240 7133

17 Aralık A/B grubu Emiralem-Karagöl (12 km)

17 Aralık

A/B grubu      Emiralem-Karagöl               (12 km)

Rehber: Osman Demir           0 506 833 4329

24 Aralık A grubu Bayramlı-Mahmut Düzü-Dereköy (12 km) (12 km)

24 Aralık    

A grubu          Bayramlı-Mahmut Düzü-Dereköy             (12 km)

Rehber: Mustafa Tüylek        0534 890 4609

24 Aralık B grubu Bayramlı-Mahmut Zirve (16 km)

24 Aralık    

B grubu          Bayramlı-Mahmut Zirve                (16 km)

Rehber: Yavuz Doğan           0 533 304 4999

31 Aralık A grubu Çukurköy-Hatundere (10 km)

31 Aralık

A grubu          Çukurköy-Hatundere          (10 km)

Rehber: Salih Arslan  0536 265 7407

31 Aralık B grubu Çukurköy-Dumanlıdağ-Hatundere (13 km)

31 Aralık

B grubu          Çukurköy-Dumanlıdağ-Hatundere           (13 km)

Rehber: Halil Demir 0536 723 7273

03 Aralık A grubu Narlıdere-Altınvadi (8 km)

A Grubu Narlıdere -Altınvadi (8 km)
Rehber: Hüseyin KEÇECİ 0532 276 36 99

 

03 Aralık B grubu Güzelbahçe-Narlıdere (22 km)

03 Aralık B grubu Güzelbahçe-Narlıdere (22 km)

Rehber: Abdurrahman DAĞLI 0535 550 15 46