PROGRAM

Banner Gorseli
Yürüyüş


18 Şubat A grubu Balık Çiftliği-Taşduvarlar (11 km)

18 Şubat        

A grubu         Balık Çiftliği-Taşduvarlar (11 km)

Rehber:           Mehmet Oral              0536 728 6355

 

07 Ocak A grubu Oduncuyolu-Beşpınarlar (10 km)

07 Ocak

A grubu          Oduncuyolu-Beşpınarlar                 (10 km)

Rehber: Ümit Ünsal Tan        0505 680 6552

07 Ocak B grubu Oduncuyolu-Spil Zirve-Ayvacık (14 km)

07 Ocak

B grubu          Oduncuyolu-Spil Zirve-Ayvacık                (14 km)

Rehber: Halil Demir 0536 723 7273

14 Ocak A grubu Sinancılar-Ovacık (10 km)

14 Ocak

A grubu          Sinancılar-Ovacık                (10 km)

Rehber: Tayfun Uzunkaya     0533 212 9300

(Etkinlik sonu Ovacık’ta kurufasulye, pilav)

14 Ocak B grubu Sinancılar Sırtı-Ovacık-Sinancılar (14 km)

14 Ocak

B grubu          Sinancılar Sırtı-Ovacık-Sinancılar                        (14 km)

Rehber: Durmuş Yalçın         0532 240 7133

21 Ocak A grubu Kurudere-Gürle (12 km)

21 Ocak

A grubu         Kurudere-Gürle       (12 km)  

Rehber:           Niyaz Koç     0532 260 8594

21 Ocak B grubu Kurudere-Gürle (16 km)

21 Ocak 2018

B grubu          Kurudere-Gürle                   (16 km)

Rehber:           Ali Rıza Karabacak    0542 622 9458

28 Ocak A grubu Alaniçi-Yoğurtçu Kalesi-Alaniçi (11 km) (16 km)

28 Ocak

A grubu         Alaniçi-Yoğurtçu Kalesi-Alaniçi               (11 km)

Rehber:           Ümit Ünsal Tan         0505 680 6552

28 Ocak B grubu Karaorman-Yoğurtçu Kalesi-Alaniçi (15 km)

28 Ocak

B grubu          Karaorman-Yoğurtçu Kalesi-Alaniçi       (15 km)

Rehber:           Halil Demir                0536 723 7273

04 Şubat A grubu Tırazlı-Balçova (10 km)

04 Şubat

A grubu         Tırazlı-Balçova                    (10 km)

Rehber:           Dinçer Şahin              0533 294 6482

04 Şubat B grubu Gaziemir-Balçova (22 km)

04 Şubat

B grubu          Gaziemir-Balçova                (22 km)

Rehber:           Atakan Karadoğan     0532 798 9647

 

11 Şubat 17. İDADİK Bozdağ Kış Dağcılık Şenliği

11 Şubat

17. İDADİK Bozdağ Kış Dağcılık Şenliği

Tüm yürüyüş grupları

18 Şubat A grubu Balık Çiftliği-Taşduvarlar (11 km)

18 Şubat        

A grubu         Balık Çiftliği-Taşduvarlar (11 km)

Rehber:           Mehmet Oral              0536 728 6355

 

18 Şubat B grubu Balık Çiftliği-Nif Zirve-Taşduvarlar (14 km)

18 Şubat        

B grubu          Balık Çiftliği-Nif Zirve-Taşduvarlar        (14 km)

Rehber:           Ali Rıza Karabacak    0542 622 9458

 

25 Şubat Ahmet Kırcalı Anısına A grubu Yamanlar-Gençlik Merkezi-Yamanlar (12 km)

Ahmet Kırcalı Anısına

25 Şubat

A grubu         Yamanlar-Gençlik Merkezi-Yamanlar                (12 km) 

Rehber:           Mehmet Oral              0536 728 6355

 

25 Şubat Ahmet Kırcalı Anısına B grubu Örnekköy-Gençlik Merkezi-Yamanlar (16 km)

Ahmet Kırcalı Anısına

25 Şubat

B grubu          Örnekköy-Gençlik Merkezi-Yamanlar                (16 km)

Rehber:           Durmuş Yalçın           0532 240 7133

 

04 Mart A grubu Yiğitler-Şelale-Yiğitler (12 km)

04 Mart                    

A grubu         Yiğitler-Şelale-Yiğitler                   (12 km)

Rehber:           Ümit Ünsal Tan         0505 680 6552

 

04 Mart B grubu Yiğitler-Kurudere Sırtı-Yiğitler (17 km)

04 Mart                    

B grubu          Yiğitler-Kurudere Sırtı-Yiğitler                           (17 km)

Rehber:           Halil Demir                0536 723 7273

 

11 Mart A grubu Gökdere-Kaynaklar (12 km)

11 Mart 

A grubu         Gökdere-Kaynaklar             (12 km)

Rehber:           Atakan Karadoğan     0532 798 9647

 

11 Mart B grubu Pınarbaşı-K. Nif-Kaynaklar (17 km)

11 Mart 

B grubu          Pınarbaşı-K. Nif-Kaynaklar          (17 km)

Rehber:           Ali Rıza Karabacak    0542 622 9458

 

18 Mart A grubu Kösedere-Eğlenhoca(Efes-Mimas Yolu) (10 km)

A grubu         Kösedere-Eğlenhoca(Efes-Mimas Yolu)   (10 km)

Rehber:           Yasemin Dağaçar       0530 703 0700

18 Mart B grubu Kösedere-Akdağ Zirve-Karaburun(Efes-Mimas Yolu) (14 km)

B grubu          Kösedere-Akdağ Zirve-Karaburun(Efes-Mimas Yolu) (14 km)

Rehber:           Halil Demir                0536 723 7273

25 Mart A grubu Ataköy-Değirmendere (10 km)

A grubu         Ataköy-Değirmendere                     (10 km)         

Rehber:           Durmuş Yalçın           0532 240 7133

25 Mart B grubu Özdere- Değirmendere (15 km)

B grubu          Özdere- Değirmendere                   (15 km)

Rehber:           Metin Coşkun            0533 721 9929

 

01 Nisan A grubu Allahdiyen-Şelale-Kurşunlu Kaplıcaları (10 km)

A grubu         Allahdiyen-Şelale-Kurşunlu Kaplıcaları  (10 km)

Rehber:           Dinçer Şahin              0533 367 6490

 

01 Nisan B grubu Allahdiyen-Kömürcü Tepesi-Bozdağ (14 km)

B grubu          Allahdiyen-Kömürcü Tepesi-Bozdağ        (14 km)

Rehber:           Osman Demir             0506 833 4329

 

08 Nisan A grubu Hermes Kanyonu (11 km)

A grubu         Hermes Kanyonu                 (11 km)

Rehber:           Osman Demir             0506 833 43 29

15 Nisan A grubu Çamlık-Şirince(Lokomotif Müzesi Ziyareti) (8 km)

A grubu         Çamlık-Şirince(Lokomotif Müzesi Ziyareti)         (8 km)

Rehber:           Durmuş YALÇIN             0532 240 7133

 

15 Nisan B grubu Belevi-Keçi Kalesi-Sağlık (14 km)

B grubu         Belevi-Keçi Kalesi-Sağlık     (14 km)

Rehber:           Halil Demir                 0536 723 72 73

 

 

21 Nisan Çocuklarımızla Yürüyoruz ~ Dereköy-Mahmut Düzü (8 km)

Çocuklarımızla Yürüyoruz ~ Dereköy-Mahmut Düzü      (8 km)

Rehber:           Tayfun Uzunkaya       0533 212 93 0033 639 2469 

 

 

 

22 Nisan A grubu Oduncuyolu-At alanı-Beşpınarlar (11km)

A grubu         Oduncuyolu-At alanı-Beşpınarlar              (11 km)

Rehber:           Niyazi Koç     0532 260 85 94

 

 

22 Nisan B grubu Oduncuyolu-Paraşüt Tepesi-Yakaköy (20 km)

B grubu         Oduncuyolu-Paraşüt Tepesi-Yakaköy      (20 km)

Rehber:           Ali Rıza Karabacak    0542 622 94 58

 

 

 

29 Nisan Kuşadası Doğanbey Köyü-Dilek Yarımadası (14 km)

A/B grubu     Kuşadası Doğanbey Köyü-Dilek Yarımadası       (14 km)

Rehber:           Çakıl Aygen               0539 494 58 14

 

 

6 Mayıs A/B grubu Denizköy-Karagöl-Denizköy(Deniz bitişli) (10 km)

A/B grubu     Denizköy-Karagöl-Denizköy(Deniz bitişli)            (10 km)

Rehber:           Salih Arslan    0536 265 74 07

 

 

13 Mayıs Kuruluş(Sezon Kapanış) Kampı A/B grubu Kavaklıdere-Nif Kulübe (6 km)

13 Mayıs        Kuruluş(Sezon Kapanış) Kampı

A/B grubu     Kavaklıdere-Nif Kulübe                 (6 km)

Rehber:           Ali Rıza Karabacak    0542 622 94 58

 

20 Mayıs A/B grubu Kozbeyli-Şaphane Tepesi-Y.Foça(Deniz bitişli) (9 km

20 Mayıs

A/B grubu     Kozbeyli-Şaphane Tepesi-Y.Foça(Deniz bitişli)    (9 km)

Rehber:           Mustafa Tüylek          0535 201 19 86

 

 

05-06 Mayıs Denizli-Çivril Kısa mesafe yürüyüş/Çevre gezisi

05-06 Mayıs

  Denizli-Çivril Kısa mesafe yürüyüş/Çevre gezisi

  Rehber:         İsmail Büyükkal         0532 503 61 27

 

01 Temmuz Mahmut Dağı (Gece Yürüyüşü)

GECE YÜRÜYÜŞLERİ

(Dolunay zamanlarında gerçekleştirilecek olan gece yürüyüşlerine bekliyoruz)

 

01 Temmuz    Mahmut Dağı

Rehber:           Halil Demir                 0536 723 72 73

 

29 Temmuz Bozdağ (Gece Yürüyüşü)

GECE YÜRÜYÜŞLERİ

(Dolunay zamanlarında gerçekleştirilecek olan gece yürüyüşlerine bekliyoruz)

29 Temmuz    Bozdağ

Rehber:           Halil Demir                 0536 723 72 73

 

 

26 Ağustos Spil Dağı (Gece Yürüyüşü)

GECE YÜRÜYÜŞLERİ

(Dolunay zamanlarında gerçekleştirilecek olan gece yürüyüşlerine bekliyoruz)

26 Ağustos     Spil Dağı

Rehber:           Halil Demir                 0536 723 72 73