PROGRAM

Banner Gorseli
Yürüyüş


17.02.2019 A GRUBU DAVUTLAR RADON KAPLICASI- KURŞUNLU MAN.- KAPLICA B GRUBU RADON KAPLICASI- FINDIKKALE- KAPLICA

17.02.2019 A GRUBU      DAVUTLAR/RADON KAPLICASI- KURŞUNLU MAN.- KAPLICA XX.00 TL ( 11 km)

Rehber: Halil DEMİR                                               GSM:0 536 723 72 73

B GRUBU      DAVUTLAR/RADON KAPLICASI- FINDIKKALE- KAPLICA        XX.00 TL ( 16 km)

Rehber: Ümit Ünsal TAN                                         GSM: 0 505 680 65 52

 

24.02.2019 A GRUBU YAMANLAR- TANTOLOS- YAMANLAR/ B GRUBU ÖRNEKKÖY- TANTOLOS- YAMANLAR (AHMET KIRCALI ANISINA)

  • 24.02.2019 A GRUBU      YAMANLAR- TANTOLOS- YAMANLAR                      XX.00 TL ( 11 km)
     
    Rehber: Dinçer ŞAHİN                                             GSM:0 533 294 64 82
     
    B GRUBU      ÖRNEKKÖY- TANTOLOS- YAMANLAR                      XX.00 TL (15 km)
     
    Rehber: Niyazi KOÇ                                                 GSM:0 532 260 85 94
     

03.03.2019 A GRUBU ATAKÖY- DEĞİRMENDERE/ B GRUBU ÖZDERE- DEĞİRMENDERE

03.03.2019 A GRUBU      ATAKÖY- DEĞİRMENDERE                                       XX.00 TL ( 10 km)

Rehber: Osman DEMİR                                            GSM:0 506 833 43 29

B GRUBU      ÖZDERE- DEĞİRMENDERE                                           XX.00 TL (15 km)

Rehber: Durmuş YALÇIN                                        GSM:0 532 240 71 33 

10.03.2019 A GRUBU YAMANLAR- TANTOLOS- YAMANLAR/ B GRUBU ÖRNEKKÖY- TANTOLOS- YAMANLAR

10.03.2019 A GRUBU      YAMANLAR- TANTOLOS- YAMANLAR                      XX.00 TL ( 11 km)

Rehber: Dinçer ŞAHİN                                             GSM:0 533 294 64 82

B GRUBU      ÖRNEKKÖY- TANTOLOS- YAMANLAR                      XX.00 TL (15 km)

Rehber: Niyazi KOÇ                                                 GSM:0 532 260 85 94

 

17.03.2019 A GRUBU BELEVİ- KEÇİKALESİ- BELEVİ; ŞİRİNCE/B GRUBU SAĞLIK- KEÇİKALESİ- BELEVİ; ŞİRİNCE

17.03.2019 A GRUBU      BELEVİ- KEÇİKALESİ- BELEVİ; ŞİRİNCE                  XX.00 TL ( 12km)

Rehber: Murat FİLİK                                                GSM:0 555 662 97 13

B GRUBU      SAĞLIK- KEÇİKALESİ- BELEVİ; ŞİRİNCE                  XX.00 TL (16 km)

Rehber: Halil DEMİR                                               GSM:0 536 723 72 73

24.03.2019 A GRUBU MORDOĞAN- EĞLENHOCA/ B GRUBU MORDOĞA- BALIKLIOVA

24.03.2019 A GRUBU      MORDOĞAN- EĞLENHOCA                                          XX.00 TL (10 km)

Rehber: Yasemin DAĞAÇAR                                  GSM:0 530 703 07 00

B GRUBU      MORDOĞA- BALIKLIOVA                                             XX.00 TL (14 km)

Rehber: Halil DEMİR                                               GSM:0 536 723 72 73

30.03.2019 CUMARTESİ A GRUBU BOZDAĞ- GÖLCÜK B GRUBU ALLAHDİYEN KÖMÜRCÜ ZİRVE- GÖLCÜK

30.03.2019 CUMARTESİ A GRUBU      BOZDAĞ- GÖLCÜK                                                          XX.00 TL ( 9 km)

Rehber: Ali Rıza KARABACAK                              GSM: 0 542 622 94 58

B GRUBU      ALLAHDİYEN KÖMÜRCÜ zirve- GÖLCÜK                 XX.00 TL (15 km)

Rehber: Osman DEMİR                                            GSM:0 506 833 43 29

31 MART 2019 PAZAR GÜNÜ YEREL SEÇİMLER OLDUĞUNDAN YÜRÜYÜŞ CUMARTESİ GÜNÜNE ALINMIŞTIR.

07.04.2019 A GRUBU SUBATAN YAYLASI- GÖLCÜK; LÜBBEY B GRUBU SUBATAN YAYLASI- GÖLCÜK; LÜBBEY

07.04.2019 A GRUBU      SUBATAN YAYLASI- GÖLCÜK; LÜBBEY                    XX.00 TL ( 9 km)

Rehber: Osman DEMİR                                            GSM:0 506 833 43 29

B GRUBU      SUBATAN YAYLASI- GÖLCÜK; LÜBBEY                    XX.00 TL (11 km)

Rehber: Halil DEMİR                                               GSM:0 536 723 72 73

14.04.2019 A GRUBU KARAÇAM- YOĞURTCU KALESİ- GÜRLE B GRUBU ALANİÇİ- YOĞURTÇU KALESİ- GÜRLE

14.04.2019 A GRUBU      KARAÇAM- YOĞURTCU KALESİ- GÜRLE                 XX.00 TL (10 km)

Rehber: Halil DEMİR                                               GSM:0 536 723 72 73

B GRUBU      ALANİÇİ- YOĞURTÇU KALESİ- GÜRLE                     XX.00 TL (13 km)

Rehber: Durmuş YALÇIN                                        GSM:0 532 240 71 33 

21.04.2019 A-B GRUPLARI AİGAİ ANTİK KENTİ

21.04.2019 A-B GRUPLARI       AİGAİ ANTİK KENTİ                                           XX.00 TL (10 km)

Rehber: Osman DEMİR                                            GSM:0 506 833 43 29

Rehber: Ümit Ünsal TAN                                         GSM: 0 505 680 65 52

 

28 Nisan

28.04.2019 A GRUBU KIRIKLAR- KAYNAKLAR/ B GRUBU KIRIKLAR- NİF SIRTI- KAYNAKLAR

28.04.2019 A GRUBU      KIRIKLAR- KAYNAKLAR                                    XX.00 TL (12 km)

Rehber: Niyazi KOÇ                                                 GSM:0 532 260 85 94

B GRUBU      KIRIKLAR- NİF SIRTI- KAYNAKLAR                                XX.00 TL (16 km)

Rehber: Ali Rıza KARABACAK                              GSM: 0 542 622 94 58

05.05.2019 A GRUBU ÇUKURKÖY- SUUÇAN ŞELALSEİ- ÇUKURKÖY/ B GRUBU ÇUKURKÖY- SUUÇAN ŞELALESİ- ÇUKURKÖY

05.05.2019 A GRUBU      ÇUKURKÖY- SUUÇAN ŞELALESİ- ÇUKURKÖY        XX.00 TL (12 km)

Rehber: Dinçer ŞAHİN                                             GSM:0 533 294 64 82

B GRUBU      ÇUKURKÖY- SUUÇAN ŞELALESİ- ÇUKURKÖY        XX.00 TL (16 km)

Rehber: Ümit Ünsal TAN                                         GSM: 0 505 680 65 52

 

12.05.2019 İDADİK SEZON KAPANIŞ KAMPI /KAVAKLIDERE- NİF KULÜBE

12.05.2019 A-B GRUPLARI       SEZON KAPANIŞ KAMPI

KAVAKLIDERE- NİF KULUBE                            XX.00 TL (6 km)

Rehber: Mustafa TÜYLEK                                       GSM:0 535 201 19 86